"Navigimi në Peizazhin Dixhital" nga Silvja Gjepali | Western Balkans University

"Navigimi në Peizazhin Dixhital" nga Silvja Gjepali

Kreu >Aktivitetet e fundit në WBU >"Navigimi në Peizazhin Dixhital" nga Silvja Gjepali

09/05/2024 13:00 Auditorium, A Building, Ground floor

Znj. Silvja Gjepali, një eksperte në fushën e Marketingut Dixhital, do të drejtojë një sesion trajnimi mbi "Navigimi në Peizazhin Dixhital" në Universitetin Western Balkans. Trajnimi është planifikuar për datën 9 maj 2024, ora 13:00, në sallën Auditorium që ndodhet në katin 0 të godinës A.

Znj. Gjepali është diplomuar në “Teknologjinë e Informacionit dhe Komunikimit” në Universitetin e Tiranës, Fakulteti i “Shkencave të Natyrës”. Ajo mban edhe titullin “Master Breve” në degën “Digital Marketing”, të cilin e ka fituar pas përfundimit të studimeve në Bolonja të Italisë.

Duke punuar me kompanitë vendase dhe ndërkombëtare, znj. Gjepali zotëron një gamë të gjerë aftësish, duke përfshirë zhvillimin e faqeve të internetit Front/Back-End, Webmastering, Strategjinë dhe Analytics të Markës Dixhitale dhe shkrimin e kopjimit SEO.