Workshop: Breast Cancer: A Journey of Hope and Healing | Western Balkans University

Workshop: Breast Cancer: A Journey of Hope and Healing

Kreu >Aktivitetet e fundit në WBU >Workshop: Breast Cancer: A Journey of Hope and Healing

24/10/2024 13:00 Western Balkans University

Kemi kënaqësinë të njoftojmë se në Universitetin Western Balkans do të zhvillohet workshopi "Kanceri i gjirit: Një udhëtim shprese dhe shërimi", më 24 tetor 2024, ora 13:00.

Ky seminar, "Kanceri i gjirit: Një udhëtim shprese dhe shërimi", është krijuar për të trajtuar aspektet shumëdimensionale të kancerit të gjirit, duke u ofruar pjesëmarrësve njohuri dhe shpresë.

Workshopi është i hapur për të gjithë studentët e universitetit, profesionistët e diplomuar dhe të gjithë të tjerët me interes në mjekësi dhe shkencat shëndetësore.