FoETI ndan çmimet e BBTech me fitues nga të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor | Western Balkans University

Kreu >Lajmet e fundit >FoETI ndan çmimet e BBTech me fitues nga të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor

Fakulteti i Ekonomisë, Teknologjisë dhe Inovacionit ndan çmimet e BBTech me fitues nga të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor.

Ne festuam përzgjedhjen e 5 projekteve të shquara startup nga një grup prej më shumë se 75 aplikantësh, nga 23 shkolla të mesme.

Idetë e tyre novatore dhe shpirti sipërmarrës po ndriçojnë rrugën për një të ardhme më të ndritshme në vendin tonë.

Ne ishim të nderuar dhe të gjithë ne i uruam fituesit dhe u dhuruam atyre certifikata, mjete teknologjike dhe bursa.

Qëndroni të përditësuar për më shumë përditësime dhe histori frymëzuese nga FoETI.