WBU dhe organizata Brainstorm sesion informues për angazhimin e studentëve | Western Balkans University

WBU dhe organizata Brainstorm sesion informues për angazhimin e studentëve

Kreu >Lajmet e fundit >WBU dhe organizata Brainstorm sesion informues për angazhimin e studentëve

Dr. Gentjan Asllanaj, drejtues i organizatës Brainstorming, ishte në Universitetin Western Balkans për të prezantuar te studentët punën e tyre.

Dr. Asllanaj foli përpara studentëve të Mjekësisë🩺 dhe atyre të Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike, për punën dhe aktivitet që ka bërë kjo organizatë ndër vite si organizatore e fushatave të ndryshme të ndërgjegjësimit, konferencave ndërkombëtare mjekësore, etj.

Ai u ofroi studentëve mundësinë e angazhimit në projekte të ndryshme të organizatës me qëllim zhvillimin personal dhe profesional.