Lektor me kohë të plotë/Asistent Lektor në Mjekësi | Western Balkans University

Lektor me kohë të plotë/Asistent Lektor në Mjekësi

Përshkrimi

Universiteti Western Balkans është aktualisht në kërkim të aplikimeve për pesë pozita Lektor/Asistent Lektor në Mjekësi.

Këto vende vakante ndodhen në Departamentin e Mjekësisë në Fakultetin e Shkencave Mjekësore Teknike. Emërimi përfshin mësimdhënie, kërkim, praktikë klinike dhe detyra shërbimi.

Ju kontribuoni në mësimdhënien e studentëve të Ciklit të Dytë të Integruar, Master i Shkencave në programin "Mjekësi" në Fakultetin e Shkencave Mjekësore Teknike. Ju jepni mësim në kurse të ndryshme të programeve duke përfshirë kurset praktike. Detyrat mund të evoluojnë sipas nevojave dhe ndryshimeve.

Kërkesat

• Përfundimi i studimeve në Mjekësi me performancë të shkëlqyer akademike.
  • Njohuri të gjuhës angleze në nivelin C1.

PROCEDURA E APLIKIMIT

Kandidatët e interesuar për të aplikuar për pozicionin e lartpërmendur duhet të aplikojnë duke dërguar një Curriculum Vitae në [email protected]. Vetëm personat që plotësojnë kriteret e përcaktuara më sipër do të kontaktohen.